درباره نماسازان باختر برج

درباره ما - AboutUs


تاریخچه ما :

گروه مهندسی نماسازان باختر برج را گروهی از مهندسین متخصص، خلاق و پویا با اتکا به دانش فنی و تحصیلات آکادمیک در سال ۱۳۷۹ تشکیل دادند. گروه به مدت ۶ سال در حوزه ساخت و ساز، با اجرای پروژه های موفق خرد و کلان به ارائه خدمات و کسب تجربه پرداخت.
مشکلات سنتی بودن مصالح و اجرای نما در کشور، این مجموعه را بر آن داشت تا با مطالعه دقیق بر روی محصولات مدرن و به روز دنیا، فعالیت های خود را در سال ۱۳۸۴ به حوزه نماسازی و دکوراسیون داخلی (با شعار: "نماسازی تخصص ماست") معطوف نماید. در طول این مدت، با انجام پروژه های خرد و کلان، همواره سعی در بهبود مستمر و انجام بهینه و کنترل دقیق فعالیت های خود داشته است.
این مجموعه به لطف مدیریت فعال، و سعی در انتخاب بهترین مواد اولیه مصرفی، کنترل کیفیت مستمر، انتخاب بهترین گروه های اجرائی، تحویل پروژه های محوله را با کیفیتی مطلوب در کمترین زمان ممکن امکان پذیر کرده است. ما با دارا بودن رزومه ای درخشان، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه انواع نماسازی در کشور می باشیم.

فعالیت های شرکت با نماهای مدرن و سنتی در 4 بخش زیر طبقه بندی می شود :
    ۱) -   فروش، مشاوره، طراحی و اجرای نماهای مینرال، رولسر، رنگ نما و انواع رنگ ها و متریال های دکوراتیو نمای خارج و داخل ساختمان
    ۲) -   تامین، طراحی و اجرای نماهای خشک اعم از : مانتولاما، صفحات HPL، ترمو وود، سنگ خشک، سنگ منعطف، سمنت برد، آلومینیوم کامپوزیت و ...
    ۳) -   طراحی و اجرای نماهای سنتی شامل : آجرهای نما و نسوز، سنگ ملاتی، نمای شسته، نماهای رومی با سیمان و سنگ و ...

قابلیت ترکیب نماهای بالا با یکدیگر موجب پدید آوردن نماهای ترکیبی می شوند، که امروزه بسیار رایج تر شده اند. به این ترتیب در نمای ساختمان های امروزی دیگر از یک نوع نما بسیار کمتر استفاده می شود بلکه طراحان از چندین نما بصورت ادغام جهت بدست آمدن نمایی مدرن تر بهره می برند. در این نوع ترکیب می توان 2 تا چند متریال را با هم بکار برد. (مثال : ترکیب آجر با سنگ. و یا : مینرال با آجر و کامپوزیت و ... بسیاری از ترکیبات دیگر ).

گروه مهندسی نماسازان باختر برج با ایجاد دپارتمان تخصصی طراحی سه بعدی، قبل از اجرای عملی پروژه، با طراحی نرم افزاری پروژه با متریال (مصالح) انتخابی، کارفرمایان محترم را در جریان جزء به جزء مراحل اجرای پروژه قرار خواهد داد.

حال اگر شما هم برای جامه ی ساختمانتان ارزش قائلیـد و به دنبال نمایی ایده آل و اثری ماندگار هستید، باید بدانید که با یکی از بهترین مجموعه های موجود در کشور در زمینه نماسازی و اجرای نما آشنا شده اید. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشـاوره رایگـان و نيز جهت دريافت کاتالوگ، نمـونه زنده محصـولات، درخـواست نماینـدگی فـروش، سفارشات و يا هـر گونه هماهنگی دیگر با مـا مشاوره نمـایید.

در خاتمه، به اطلاع می رساند که این مجموعه در چند سال اخیر سهم قابل توجه ای (حدود ۴8۵،۰۰۰ متر مربع) انواع نماسازی پروژه های عظیم مسکن مهر دولت خدمتگزار را در سراسر کشور اجرا نموده و به عنوان یکی از توانمندترین و بزرگترین شرکت های طرف قرارداد مسکن های مهر در امر نماسازی، (نمای مینرال و رنگ نما) آماده عقد قرارداد تأمین، طـراحی و اجـرا با تعاونی ها و پیمانکاران محترم مسکن مهر، شرکت های حقیقی و حقوقی و ... با سال ها تجربه عملی و صدها رزومه کاری، آماده بازدید و اجرا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت با اکیپ های متخصص اجرا در سراسر کشور می باشد.

"نماسازی تخصص ماست"
   گروه مهندسی
   نماسازان باختر برج